DOBRA KOMUNIKACJA TO PROCES DWUSTRONNY

Skuteczne komunikowanie się to najważniejsza umiejętność, jaką może posiadać lider. W IZOBLOK dbamy o dobrą komunikację, która, jak pokazuje nasza praktyka, wzmacnia więzi. Skuteczne komunikowanie jest dla nas szczególnie ważne nie tylko z uwagi na fakt bycia spółką giełdową, ale też z powodu międzynarodowego charakteru naszej organizacji. Chcemy być rozumiani i chcemy rozumieć.

Mając na uwadze prowadzenie otwartej i przejrzystej polityki informacyjnej, zapraszamy osoby zainteresowane do bieżącego śledzenia komunikatów giełdowych, Akcji Inwestor prowadzonej przez Puls Biznesu, oraz aktywnego udziału w cokwartalnych spotkaniach poświęconych wynikom finansowym.  

 

Kalendarium

27.12.2017
Data początkowa okresu zamkniętego IH 2017/2018

 

 

AKTUALNOŚCI

23.11.2017
IZOBLOK z nagrodą FDI Poland Investor Awards
IZOBLOK został laureatem FDI Poland Investor Awards w kategorii Top Exporter: Automotive.
więcej
16.11.2017
ADIENT zamawia w IZOBLOK części z EPP na ponad 10 mln Euro
IZOBLOK otrzymał od ADIENT nominacje do projektów na produkcję seryjną części samochodowych produkowanych z tworzywa EPP. Łączna wartość zamówień szacowana jest na ponad 10 mln EURO Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji zamówień określony został na lata 2018-2028.
więcej
15.11.2017
Premier Turyngii z wizytą w IZOBLOK GmbH
Premier Turyngii, Bodo Ramelow, odwiedził 14 listopada br. zakład IZOBLOK GmbH w Ohrdrufie. Wizyta miała charakter studyjny. Głównym tematem spotkania była udana ubiegłoroczna transakcja M&A, strategia rozwoju Grupy IZOBLOK oraz współpraca międzynarodowa.
więcej