Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Pomocnik operatora wtryskarki

Główne obowiązki:
obsługa wtryskarek i urządzeń peryferyjnych,
przezbrojenia wtryskarek,
kontrola jakości produkowanych detali,
drobne naprawy i konserwacje urządzeń i narzędzi produkcyjnych.

Wymagania:
wykształcenie techniczne,
podstawowa znajomość narzędzi ślusarskich i warsztatowych,
znajomość zagadnień związanych ze ślusarstwem i pracami warsztatowymi.

Oczekiwania:
praca w stabilnej firmie,
umowa o pracę na cały etat,
system pracy: czterobrygadowy (ciągły).

W tytule e-maila napisz: “Pomocnik operatora wtryskarki”

W CV proszę umieścić następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Operator maszyn CNC

obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
programowanie maszyn i korekta parametrów,
dokonywanie pomiarów detali,
kontrola jakości wykonywanych produktów.

Wymagania:
znajomość rysunku technicznego,
doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC,
mile widziana znajomość oprogramowania HAIDENHAIN,
precyzyjność, dokładność.

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego.

W tytule e-maila napisz: ” Operator maszyn CNC”